Oferta dla firm

Nasza firma oferuje kompleksowe wykonanie mebli łazienkowych lakierowanych, mebli kuchennych lakierowanych, fornirowanych i foliowanych. Wyposażamy także sklepy w gotowe aneksy kuchenne, pokojowe i garderoby na szeroką skalę.

Zajmujemy się produkcją masową frontów lakierowanych nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Jesteśmy w stanie wyprodukować dużą ilość mebli jaki i frontów przy bardzo atrakcyjnym czasie realizacji przy wcześniejszym uzgodnieniu czasu z klientem.
Jesteśmy zainteresowani dużymi zamówieniami masowymi jak i mniejszymi, przeznaczonymi dla klientów indywidualnych, zachowując przy tym bardzo atrakcyjną cenę i termin realizacji. Po przesłaniu zamówienia gwarancja dokładnej wyceny w przeciągu 24 godzin.

Szanowni Państwo! Aby skrócić czas oczekiwania na zamawiane produkty prosimy o szczegółowe i czytelne opisy zamawianych frontów co ułatwi i jednocześnie pozwoli usprawnić realizację zamówień. W tym celu prosimy składać zamówienia drogą elektroniczną oraz dokładne przeczytanie wszystkich informacji dostępnych poniżej.

Korekty zamówień:

Po około 1-2 dni roboczych zamówienie trafia na produkcję (nie dotyczy terminu EXPRESS) i po tym okresie wszelkie korekty traktowane są jako nowe zamówienie, a klient będzie obciążony kosztem zużytych materiałów i zrealizowanych etapów produkcji. W przypadku gdy zamówienie nie trafiło jeszcze na produkcję zmiany zostają wprowadzone nieodpłatnie, a termin realizacji pozostaje bez zmian.

Terminy realizacji zamówień:

Większość zamówień na fronty realizowana jest w terminie około 14-18 dni roboczych czyli 3-4 tygodni, od daty zaksięgowania zaliczki na koncie firmowym.

Ograniczenia:

Nie posiadamy programu „STANDARD”. Każdy element realizowany jest na podstawie zamówienia w praktycznie dowolnych wymiarach, jednak z pewnymi ograniczeniami wynikającymi z technologii, używanych materiałów i parku maszyn. Fronty lakierowane: wymiary maksymalne: 2800mm x 2070mm. Przy zamawianiu dużych frontów prosimy wziąć pod uwagę ograniczenia transportowe jak również informacje podane poniżej.

Transport:

Najlepszą formą transportu to odbiór własny zamówionego towaru. Jesteśmy w stanie wysłać fronty oraz meble firmą kurierska i spedycyjną, lecz dopiero przy składaniu zamówienia będziemy w stanie oszacować cenę proponowanej dostawy.

Gwarancja:

Fronty mogą być kwestionowane odnośnie jakości ich wykonania wyłącznie przed poddaniem ich obróbce mechanicznej, nie później jak w terminie 5 dni od daty odbioru. Na wady niepowstałe z winy użytkownika udziela się 36 miesięcy gwarancji. Producent udziela gwarancji 36 miesięcy od daty sprzedaży na eksploatację frontów. Gwarancji nie podlegają wady będące skutkiem użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem lub ich niewłaściwego montażu oraz wynikłe na skutek działnia niekorzystnych czynników zewnętrznych np.:
– uszkodzenia mechaniczne (uderzenia, otarcia itp.)
– długotrwały kontakt z wodą (zalanie) oraz wilgotność powietrza przekraczajaca 60%
– niska temperatura (poniżej +15 C)
– zbyt wysoka temperatura (powyżej +30 C)
– niewłaściwa konserwacja (np. używanie silnych środków chemicznych lub preparatów czyszczących nieprzeznaczonych do czyszczenia powłok lakierniczych zwłaszcza rozpuszczalników i produktów na bazie rozcieńczalników)
– brak konserwacji (trwałe zabrudzenia)
– bezpośrednie zetknięcia się z ogniem lub silne rozgrzania przedmiotem
– nadmierne przeciążenia
– niewłaściwe przechowywanie (magazynowanie), frontów przed ich zamontowaniem itp.
Do czyszczenia nalezy używać jedynie lekko zwilżonych miękkich tkanin i wycierać czyszczone powierzchnie do sucha. Reklamacji nie podlegają przebarwienia powstałe na skutek rozlania win, soków i innych produktów spożywczych, po których zabrudzenia należy natchmiast wycierać.
Każda reklamacja jest rozpatrywana indywidualnie, jednak tylko i wyłącznie po dostarczeniu wadliwego frontu do siedziby firmy „Michałek”. W szczególnych przypadkach honorowane są zdjęcia w wysokiej rozdzielczści ukazujące wadę powstałą z winy producenta. Producent nie ponosi odpowiedzialnoś za zmianę kolorystyki frontów lakierowanych MDF jak również fornirowanych, zwłaszcza naturalnymi okleinami egzotycznymi pod wpływem działnia promieniowania ultrafioletowego znajdującego się w widmie chociaży promieniowania słonecznego. Powłoka lakiernicza jest wodoodporna, a nie wodoszczelna, czyli dłuższy kontakt z wodą lub dużą wilgotnością pomieszczenia spowoduje uszkodzenie forntu.
Gwarancja obejmuje wady technologiczne ujawnione podczas użytkowania, a w szczególności: łuszczenia się powierzchni, rozwarstwiania, wypaczenia, odkształcania nie będące skutkiem zalania lub nadmiernej wilgotności, pęknięcia elementów nie wynikające z winy użytkownika, pęknięcia powstałe w wyniku naprężeń lub wad materiałów, nie będące skutkiem użycia nadmiernej siły lub przeciążenia oraz nie wynikające z niewłaściwego użytkowania bądź zamontowania mebli lub urządzeń.
Czyszczenie i Konserwacja:
1. Powierzchnie frontów należy regularnie czyścić miękką, wilgotną tkaniną typu mikrofibra przy zastosowaniu łagodnych środków czyszczących (np. wody z płynem do naczyń, płynu do mycia szyb).
2. Do czyszczenia frontów nie należy używać detergentów o silnym działaniu, rozpuszczalników, twardych gąbek oraz płynów i past zawierających środki ścierne Uzyte płyny nie mogą zawierać węglowodorów aromatycznych, estrów, ketonów lub alkoholu powyżej 25%. Ponadto nie zaleca się używania płynów wyprodukowanych na bazie octu. Czyszczenie należy wykonywać to ze szczególną ostrożnością i starannością lekko przecierając zabrudzoną powierzchnię, gdyż wszelkie uderzenia lub zadrapania mogą doprowadzić do uszkodzenia powłoki lakierniczej
3. Zanieczyszczenia powierzchni frontów substancjami mocno barwiącymi powstałe podczas eksploatacji należy niezwłocznie usunąć.
4. Fronty powinny być właściwie zamontowane (przy użyciu odpowiednich zawiasów lub okuć) i używane zgodnie z ich przeznaczeniem.
5. Jeżeli fronty zamontowane są w kuchni w pobliżu pochłaniacza (okapu), to w czasie gotowania powinien on być włączony
6. W przypadku gdy w kuchni znajduje się zmywarka, należy bezwzględnie przestrzegać instrukcji jej użytkowania. Niedopuszczalne jest pozostawienie zmywarki z uchylonymi lub otwartymi drzwiczkami po zakończeniu cyklu zmywania celem szybszego wysuszenia naczyń. Częste poddawanie frontów działaniu pary wodnej o wysokiej temp. może prowadzić do uszkodzenia frontu i utraty gwarancji.
7. W przypadku piekarników starszej generacji (bez systemu chłodzenia) lub emitujących zbyt wysoką temperaturę (powyżej 70°C) przy montażu należy uwzględnić (wyeliminować) negatywne skutki oddziaływania wysokiej temp. Można to uzyskać przez zwiększenie odległości między frontami a urządzeniem lub poprzez umieszczenie pomiędzy piekarnikiem i boczną krawędzią frontu „ekranów” (np. z płyty wiórowej).
8. Tak jak w przypadku zmywarki, niedopuszczalne jest pozostawianie uchylonych lub otwartych drzwi rozgrzanego piekarnika w pobliżu elementów lakierowanych.

Skontaktuj się z nami


 

Telefon: 14 612 27 76                                        E-mail: meble-bochnia@wp.pl                              Adres: 32-700 Bochnia, Murowianka 20

 

Wyślij zapytanie


7 + 15 =