Fronty meblowe lakierowane

Wysoka jakość oraz nieprzeciętna estetyka

Produkowane przez naszą firmę fronty lakierowane wyróżniają się wysoką jakością oraz nieprzeciętną estetyką. Powstają na bazie dobrych gatunkowo płyt MDF oraz przy wykorzystaniu lakieru poliuretanowego. Lakier poliuretanowy poza estetycznym wyglądem, charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Proponowane fronty z wykończeniem na połysk, lakierowane są trzykrotnie w celu zwiększenia grubości lakieru, a następnie powierzchnie poddawane są szlifowaniu i polerowaniu w celu uzyskania jednolitej, gładkiej płaszczyzny.

Innym rodzajem wykończenia powierzchni jest lakier poliuretanowy matowy lub półmatowy. Powierzchnie tychże frontów charakteryzują się wysoką estetyką oraz mniejszym stopniem widocznego zabrudzenia podczas użytkowania (brak widocznych odcisków palców).
Posiadamy szeroki wybór produktów, które świetnie sprawdzają się we wnętrzach urządzonych nowocześnie jak i w stylu retro. Przedmioty mogą być stosowane w kuchniach, łazienkach, salonach, przedpokojach, itp. Posiadamy rozbudowaną i zróżnicowaną ofertę, zarówno pod kątem dostępnych frezowań jak i pod kątem kolorystycznym.

Oferujemy szeroki wybór produktów w wielu interesujących kolorach z palety RAL, ICA, NCS, IVE, IVLACK, ENZO VERNICI i IRYS. Przedmioty dostępne są także w odmiennych wariantach stylistycznych. Proponujemy bowiem rozwiązania w modelu nowoczesnym z minimalistycznym zdobieniem i prostą formą, jak też klasycznym z interesującymi żłobieniami o dekoracyjnym charakterze.

Świadczymy także  usługę lakierowania elementów z powierzonego materiału od klienta. Lakierujemy bryły, podesty, krzywoliniowe blaty, parapety, łóżka oraz dziesiątki innych nietypowych zleceń. Jesteśmy otwarci na tematy trudne i nie boimy się ich podjąć.

Wykonujemy:

  • lakierowanie jedno- i dwustonne MDF oraz płyt laminowanych,
  • lakierowanie innych materiałów – płyt laminowanych, tworzyw, drewna,
  • elementy z MDF również klejone,
  • obróbkę CNC – obróbka MDF oraz płyt, wycinanie otworów, kształtów, itp.

Skontaktuj się z nami


 

Telefon: 14 612 27 76                                        E-mail: meble-bochnia@wp.pl                              Adres: 32-700 Bochnia, Murowianka 20

 

Wyślij zapytanie


6 + 3 =